Tomtom Fast Food

Logo, Tasarım, Yazılım

Tomtom

Yeni Nesil Lezz’et Deneyimi sloganıyla yola çıkan TomTom, Bostanlı Atakent’te misafirlerine alternatif fast food deneyimi yaşatıyor. Birbirinin aynısı restoran zincirlerinden sıkılmış olanlar için bambaşka bir mekan tasarımıyla farklılık yaratan TomTom geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor. Firmanın kurumsal kimlik çalışmalarının yanı sıra, görsel tasarımlarını da gerçekleştirdik.
Yeni Nesil Lezz’et Deneyimi sloganıyla yola çıkan TomTom, Bostanlı Atakent’te misafirlerine alternatif fast food deneyimi yaşatıyor. Birbirinin aynısı restoran zincirlerinden sıkılmış olanlar için bambaşka bir mekan tasarımıyla farklılık yaratan TomTom geniş ürün yelpazesiyle de dikkat çekiyor.

Tomtom Menü

Paket servis hizmeti de veren TomTom için yaratıcı kutu tasarımları oluşturduk. Yiyecek içecek görselleri ile birlikte firmanın kurumsal renklerini kullanarak iştah açıcı paket kutuları hazırladık.

Menü Tasarımı ve İllüstrasyonlar

TomTom Menü çalışmamızla yaratıcı ve samimi menü adları oluşturarak, firmanın hatırlanırlığını arttırıcı özgün menü isimleri yarattık. Aynı zamanda menülere ait logo tasarımı ve illüstrasyon çalışmalarını yaptık.

Menü Katalogları

Kurum kimliğini yansıtan, turuncu ve siyah renklerin ağırlıkta olduğu sade menü katalogları tasarladık. Ürünlerin fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdik.

Web Site Tasarımı

Menü ve restoran görsellerinin bolca kullanıldığı dikkat çekici bir web sitesi tasarladık. Site içerisinde firmanın farklılığını ve kalitesini öne çıkaran fotoğraflara yer vererek ilk defa TomTom’u ziyaret edecek kişilerde güven oluşturduk. Çevrimiçi sipariş seçeneği için gerekli altyapıyı oluşturduk ve firmayı e-Grafi’nin bir ürünü olan Paketus sistemine kazandırdık. Para puan uygulamasıyla müşteri sadakatini arttırdık.

Dış Mekan Tasarımı

Restoran tabela tasarımımızla ilgi çekici bir dış görünüm yarattık. Dekoratif duvar çalışmamızla restorana sempatik bir görünüm kazandırdık.
X

İletişim Formu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.