Mobil Uygulamalar Neden Önemli?

19 Şubat 2018
İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle beraber telefonlar üzerinden internete bağlanma oranı hızla arttı. İnsanların hayatlarının her anında çevrimiçi kalmasını sağlayan gelişmiş cep telefonları sayesinde internete bilgisayar üzerinden bağlanma oranlarıyla yarışır hale gelen mobil bağlantı oranları göz ardı edilemeyecek bir büyüklüğe ulaştı. Bu büyük alandan yararlanmak isteyen yenilikçi markalarsa çoktan kendi mobil uygulamalarına sahip olmuş durumdalar.

Yüksek Bağlanma Oranı

Yapılan araştırmalar mobil üzerinden gerçekleştirilen bağlantıların, bilgisayar üzerinden gerçekleştirilen bağlantılarla yarışır halde olduğunu gösteriyor. Mobil bulunmayan ortamlarda ve seyahat halindeyken de internete bağlanabilme şansı yakalanıyor.
Müşteri Bağlılığı
Markanızın yakın takipçisi olan ve sürekli sizinle çalışan müşterilerinizi mobil uygulamanız yoluyla hem sık sık bilgilendirebilir hem de müşterinizin markanızla olan etkileşimini rahatlıkla ölçebilirsiniz. İndirimler, kampanyalar, yenilikler gibi birçok farklı içeriği mobil uygulamanız yoluyla müşterinize ulaştırabilirsiniz. İzmir mobil uygulama hizmeti sağlayan e-Grafi ile çalışarak markanızı gözde hale getirecek, yeni teknolojilerin gerisinde kalmamanızı sağlayacak bir mobil uygulamaya sahip olabilirsiniz.

Pratik Kullanım

İzmir mobil uygulama geliştirme hizmetiyle markanıza özel olarak hazırlanan uygulamanızla binlerce kişinin cep telefonunda yer alabilme şansını yakalayıp daha kalıcı bir kurum haline gelmeyi başarabilirsiniz. Mobil uygulama aracılığıyla sitenize bağlanmak internet sitesi üzerinden bağlanmaktan çok daha kolay olacağı için müşterilerinizin sitenizde vakit geçirme oranları da artacaktır. Bu sayede marka bağlılığı yüksek, hizmetlerinizden haberdar, markanıza karşı olumlu yargılara sahip geniş bir müşteri kitlesi edinme şansını yakalayabilirsiniz. e-Grafi'nin İzmir web tasarım hizmetleri kapsamında yer alan mobil uygulama geliştirme çalışmalarıyla dijital dünyaya tam uyumlu bir marka haline dönüşebilirsiniz.

Ziyaret Artışı

İzmir mobil uygulama geliştirme hizmeti ile ürün ya da hizmet satışı gerçekleştirdiğiniz kanallardan biri olan web sayfanız daha çok ziyaretçi almaya başlayacaktır. Vitrininiz olan web sitenizde ne kadar çok kişi bulunursa, ne kadar çok ziyaretçi alırsanız size ulaşacak geri dönüş de o kadar fazla olacaktır. Uygulama aracılığıyla internet olan her yerde sitenize bağlanabilme şansını yakalayan kullanıcılar sizi daha çok hatırlamaya ve sizinle daha çok etkileşime girmeye başlayacaktır.
X

İletişim Formu

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.